Kāpēc MLM ?
Roberts Kiosaki par MLM
Roberts Kiosaki par APL GO saka , ka tik devīgu MLM marketingu nav redzējis

Daudzlīmeņu mārketings jeb MLM ir lielisks biznesa modelis .

Tas ir tāpēc, ka tīklveida mārketingā ir lielisks ienākumu gūšanas potenciāls , īpaši , ja izvēlaties pareizo MLM kompāniju ar kuru strādāt .

Ja jūs plānojat izmantot daudzlīmeņu mārketingu kā savu uzņēmējdarbību, šeit būs saraksts ar veiksmīgu MLM uzņēmumu īpašībām , kuras jāņem vērā izvēloties kompāniju ar kuru strādāt .

Pieprasīti produkti vai pakalpojumi –

Tāpat kā jebkuram citam uzņēmumam vai biznesa uzņēmumam – daudzlīmeņu mārketinga uzņēmumu panākumos milzīgs faktors ir to produktu vai pakalpojumu kvalitāte.  Ja uzņēmums izlaiž kvalitatīvus produktus , kas atbilst noteiktai vajadzībai par taisnīgu cenu , kompānija iegūst lojālus klientus , kas garantē izcilus pārdošanas rezultātus .   Ja kompānija  ir izveidojusi  labu uzņēmējdarbības  reputāciju, viņa var būt pārliecināta , ka cilvēki meklēs viņu produktus vai pakalpojumus. Daudzlīmeņu mārketinga uzņēmums , kas nodrošina kvalitatīvus produktus vai pakalpojumus , noteikti ir laba izvēle jūsu pirmajam MLM biznesam.

Skaidrs un viegli saprotams biznesa modelis –

Daudzlīmeņu mārketinga uzņēmums ir pazīstams ar savu biznesa modeli. Šis biznesa modelis nosaka, kā tiek organizēti MLM tirgotāji un kā darbojas komisijas un atlīdzības programmas. Labākais uzņēmums, ar kuru iet, ir labi izveidota, uzticama un pārbaudīta sistēma, kas ir skaidra un viegli saprotama. Tas nodrošinās, ka jūs varat viegli uzzināt, kādi ir jūsu mērķi un kas jums jādara, lai tos sasniegtu. Ja jūs domājat, ka konkrēta daudzlīmeņu mārketinga uzņēmuma biznesa modelis ir sarežģīts , ir ļoti ieteicams meklēt citu.

Laba reputācija –

Cienījami daudzlīmeņu mārketinga uzņēmumi ir labākie uzņēmumi, ar kuriem sadarboties savā pirmajā MLM  biznesā .  MLM uzņēmumi ar labi izveidotu reputāciju ir lieliski piemēroti , jo varat būt pārliecināti , ka uzņēmums pret jums izturēsies pareizi . Ir zināms , ka cienījami MLM uzņēmumi pienācīgi kompensē viņu tirgotājiem viņu sniegumus . Viņi savlaicīgi maksā pareizās komisijas un uzstāj , lai viņu darbinieki saviem klientiem nodrošinātu tikai kvalitatīvus produktus un pakalpojumus.

Nepieciešams zems sākuma kapitāls –

Kā jūsu pirmais MLM uzņēmums, ļoti ieteicams tam netērēt pārāk daudz naudas. Tāpēc ir laba ideja doties uz MLM uzņēmumu, kas neprasa daudz sākuma kapitāla. Tas ļaus jums droši iesaistīties daudzlīmeņu mārketinga pasākumā, pat ja jums trūkst pieredzes un prasmju. Ir daudz MLM uzņēmumu, kas piedāvā lielisku potenciālo atdevi, pat ja tiem nepieciešams tikai mazs sākuma kapitāls.

Kas organismā mainīsies, ja visus dzērienus aizstāsi ar ūdeni
Kas organismā mainīsies, ja visus dzērienus aizstāsi ar ūdeni

 

bērzu sula

Mūsu organismam patīk ūdens. Ārsti iesaka dienā uzņemt pusotra litra šķidruma, mēs dzeram tēju, kafiju, vīnu, sulas, ēdam zupas.

 

Speciālisti iesaka izmēģināt visus dzērienus aizstāt ar ūdeni, vismaz vienu mēnesi, lai redzētu pirmo pozitīvo rezultātu, raksta «Soulost».

Eksperts Kriss Beilijs ir veicis eksperimentu un nonācis pie secinājuma, ka mēnesi visus iecienītos dzērienus aizstājot ar ūdeni, organisms būs pateicīgs – uzlabosies pašsajūta, vielmaiņa, fiziskā un garīgā veselība.

Pētījumā atklājies, ka dzerot ūdeni:

1. Tu patērē mazāk kaloriju. Tējā ar cukuru ir 30 kalorijas, tasītē kapučīno – 250 kalorijas, 500 ml kolas satur 210 kalorijas.

2. Ūdens nomāc apetīti. Dzer ūdeni, tas mazinās izsalkumu.

3. Tavas smadzenes strādās ražīgāk. Smadzenēs (kā visā ķermenī) ir ūdens –  75-80%. Uzturot pareizu ūdens balansu organismā, tu palīdzi tam ražīgāk strādāt, tai skaitā palielinās koncentrēšanās un enerģijas līmenis.

4. Ūdens ir lētāks. Tu ne tikai kļūsi veselāks un enerģiskāks, bet arī ieekonomēsi naudu – kafija maksā vairāk nekā ūdens.

5. Ūdens veicina metabolismu. Tikai nieka 500 ml ūdens un vielmaiņa paātrinās par 30%.

6. Ūdens attīra ādu un poras. Ūdens arī mitrina ādu, kā arī pasargā no galvas sāpēm, kas rodas no atūdeņošanās.

7. Ūdens palīdz uzlabot zarnu trakta darbību. Ja tu dzer ūdeni, ēd šķiedrvielām bagātu pārtiku, tavs zarnu trakts darbosies lieliski.

8. Ūdens ir vērtīgs sirds darbībai. Ja organisms ir atūdeņots, asinis kļūst biezākas, tas apgrūtina sirds darbību. Kā arī tas paaugstina tromba veidošanās risku. Izdzer piecas glāzes ūdens dienā, samazinot sirdslēkmes iespējas par 41%.

9. Ūdens nepieciešams fiziskām aktivitātēm. Atūdeņots organisms nevar izturēt lielu slodzi.

no  apollo.tvnet.

Kāda ir tava stihija ?
Kāda ir tava stihija ?

4737

Pārbaudiet sevi!

Tiek uzskatīts, ka mūsu dzimšanas gadu nosaka Augstākie spēki. Un dvēsele to neizvēlas nejauši. Pēdējais mūsu dzimšanas gada cipar ir īpaši nozīmīgs. To aizsargā vien no piecām pamatstihijām. Un jūsu stihija nosaka nozīmīgus momentus jūsu liktenī.

Protams, var jau arī neuztvert to nopietni. Bet ir interesanti pārbaudīt, vai ne tā?

Saskaņā ar senu ķīniešu kalendāru, uz kuru balstās austrumu horoskops, katrā laika brīdī uz Zemes valda viena no piecām pamata stihijām – Koks, Uguns, Zeme, Gaiss, Ūdens.

Astrologi ir pārliecināti, ka šīs stihijas spēcīgi ietekmē ne tikai dabu, bet arī cilvēka raksturu. Tās nosaka cilvēka garīgo organizāciju, ieradumus un kaislības.

Kādā gadā jūs esat dzimis? Paņemiet pēdējo gada ciparu un uzziniet par sevi kaut ko jaunu!

  1. Zeme (pēdējie dzimšanas gada cipari – 8 un 9)

Zemes elementa cilvēki ir uzticami un pacietīgi. Zemes spēki sniedz tiem atbildību par sev tuvajiem cilvēkiem. Viņiem ir daudz ambīciju, bet viņi turklāt ir arī ideālisti.

Piezemēti, problēmas risina pakāpeniski un ar skaidru galvu. Viņiem ir labi attīstīta intuīcija.  Zemes cilvēki ciena ētiku un disciplīnu, kā arī spēj izmantot personīgos resursus ar prātu, pateicoties savam pietiekoši konservatīvajam raksturam.

Zemes cilvēki ir labās attiecībās ar naudu. Viņi spēj skatīties uz lietām no viņu perspektīvas viedokļa. Mēdz būt ieturēti emocijās, bet turklāt izjūt nepieciešamību, lai viņus mīlētu.

“Zeminiekiem” nepietiek pilītes avantūrisma un dzīvīguma. Mēdz būt cietsirdīgi un spītīgi. Viņi grib visu kontrolēt un bieži vien rīkojas tikai paša izdevīguma un interešu vārdā. Visvairāk dzīvē baidās no nezināmā, turklāt līdz pat panikas lēkmju un depresiju rašanās gadījumiem.

Zeme ir centrs, kas atbild par gadalaiku maiņu. Zemes krāsa ir dzeltena,  un asociējas ar gremošanas sistēmu, liesas un kuņģa rajonu.

Turklāt “zeminiekiem” ieteicams turēties tālāk no purvainām vietām ar paaugstinātu mitrumu.

  1. Uguns (pēdējie dzimšanas gada cipari – 6 un 7)

Uguns cilvēki vienmēr alkst pēc piedzīvojumiem, un nekad neatteiksies izpētīt kaut ko jaunu. Tie ir ļoti aktīvas un enerģiskas personības ar lielisku vadītāju dotībām, viņi mīl konkurēt un uzvarēt.

Uguns cilvēki, kā likums, ir pievilcīgi un piesaistoši, viņi necieš vientulību, dodot priekšroku ap sevi pulcināt cilvēkus, kuri atrodas pastāvīgā kustībā. Turklāt viņi ir īpaši saistīti un visādiem spēkiem uztur jebkādas ģimeniskās saites. Ugunīgos cilvēki atšķiras ar augstu pašvērtējumu un pārliecinātību par sevi, viņi ir gudri un draudzīgi, izlēmīgi un efektīgi, kā arī viņiem netrūkst oratora talanta.

“Ugunīgo” cilvēku trūkumi ir viņu agresivitāte un pārmērīgā tiekšanās sasniegt mērķus ar jebkādiem līdzekļiem. Turklāt viņi ir pārlieku emocionāli un cieš no pacietības trūkuma. Egoistiski un pārlieku ambiciozi. Reti, kad rēķinās ar citiem cilvēkiem.

Uguns – tie ir dienvidi, tā pārstāv vasaru. Uguns krāsa ir sarkanā, tā ir saistīta ar asinsvadu sistēmu un sirdi. Pašiem uguns cilvēkiem ieteicams turēties tālāk no pārlieku liela siltuma un nepakļauties emociju uzplaiksnījumiem.

  1. Koks (pēdējie dzimšanas gada cipari – 4 un 5)

Cilvēki, kuri dzimuši koka aizbildniecībā, ir ļoti dāsni. Viņi cieši pieturas pie saviem principiem ētiskās uzvedības ziņā, mīl pētīt pasauli un analizēt informāciju, un vēl viņi atšķiras ar retu pārliecināšanas spēju.

Koka cilvēki ir ļoti mākslinieciski un radoši, kas nereti izpaušas visā, kam vien viņi var pielikt roku. Viņi ir strādīgi un vienmēr meklē sev kādu nodarbi, tiecas pastāvīgi būt nodarbināti un uzskata, ka darbs ir vislabākais savu spēku pielietojums. Pārliecinātība par sevi ir viena no viņu vislabākajām īpašībām.

“Koka cilvēki” vienmēr ir pateicīgi par visu, kas viņiem ir, un necenšas dzīties pēc pārmērībām vai lēkt augstāk par savu galvu, kaut arī viņu interešu sfēra ir diezgan plaša un daudzveidīga. Viņi ir uzticami draugi un nekad neuzvedas egoistiski, ir ideāli komandas strādnieki, un ļoti līdzcietīgi pret citiem cilvēkiem.

Pie koka cilvēku trūkumiem var minēt viņu izšķērdību. Viņi grēko ar to, ka var uzņemties vairāk uzdevumu, nekā paveikt, un tāpēc nereti iegrimst darbā, kas nenāk par labu nevienam. Citiem vārdiem sakot, koka cilvēkiem ir vērts iemācīties sevi ierobežot un pareizi aprēķināt spēku. Noteiktās situācijās viņi var kļūt pārlieku atkarīgi no citiem, un pat pazaudēties pūlī, lielākoties tas ir iespējams tika pasivitātes un noteiktas vilcināšanās dēļ.

Koks – tie ir austrumi, bet tā gadalaiks ir pavasaris, un atbilstoši krāsa – zaļa. Koks ir savstarpēji saistīts ar žultspūsli un aknām. Šī elementa pārstāvjiem vajadzētu izvairīties no vietām, kurās mēdz būt spēcīgas vētras.

  1. Ūdens (pēdējie dzimšanas gada cipari – 2 un 3)

Ūdens cilvēki tiek uzskatīti par apburošiem un atsaucīgiem cilvēkiem, kā arī viņi spēj just līdzi. Viņi ir ļoti elastīgi un lieliski prot plūst pa straumi. Turklāt viņi ir gudri un radoši. Ūdens cilvēkiem ir lieliska iztēle, un viņi nebaidās to izmantot.

Viņu vidū ir diezgan daudz filozofu un domātāju, viņi ir diezgan neatkarīgi un visbiežāk apgūst vairākas profesijas. Ūdens pārstāvjiem piemīt ideālas saziņas spējas, un viņi var būt ļoti pārliecinoši. Tāpat jāatzīmē viņu izdevušās spējas diplomātijas sfērā. Viņi ir ļoti intuitīvi un spēj uztvert to, kas citiem cilvēkiem paslīd garām. Viņi ir labi organizatori un ne mazāk labi izpildītāji, viņi spēj pamanīt īpašus talantus starp apkārtējiem cilvēkiem un palīdzēt viņiem turpināt attīstīt savu talantu.

Ūdens cilvēki var būt noslēgti un nepatiesi, un nekad nedalīties ar citiem savos noslēpumos. Turklāt viņiem novērota tieksme manipulēt. Viņi vienmēr un visur cenšas atrast vienkāršu un vieglu izeju, jo viņi atšķiras ar noteiktu pasivitāti un nereti pakļaujas kā savām, tā arī svešu cilvēku iegribām. Viņiem vajadzētu iemācīties stingri stāvēt uz savām kājām un iet pašiem savu ceļu. Un vēl ūdens cilvēkiem vajadzētu izvairīties no pārlieku ūdeņainām vietām, lai cik paradoksāli tas arī neliktos.

Ūdens – tie ir ziemeļi. Gadalaiks – ziema, bet krāsa – melna. Ūdens saistīts ar kaulu  sistēmām.

  1. Metāls (pēdējie dzimšanas gada cipari – 0 un 1)

“Metāliskie” cilvēki ir ļoti dzīvīgi, neatkarīgi un patstāvīgi, ko nosaka viņu spēcīgais, stiprais raksturs. Viņi sevi mīl, tomēr spēj parūpēties un cienīt citus. Viņi, kā likums, ir diezgan atturīgi, bet ārēja spiediena gadījumā aktīvi un nesatricināmi pastāv par sevi un savu viedokli.

Šī elementa pārstāvji tiecas pēc kārtīguma un priekšroku dod līdzsvaram un tīrībai visās to nozīmēs. Viņi atšķiras ar uzticamību un izlēmību, kaut arī dažreiz viņi turas samērā nomaļus, un necenšas būt par pūļa daļu. Kad metāla cilvēki zin, ko viņi meklē un grib, tad viņu izlēmību var apskaust, jo šķēršļi un neveiksmes nekad nevar šiem cilvēkiem likt novērsties no ceļa, bet visas problēmas viņi māk viegli un ātri atrisināt. Viņi nebaidās no vientulības, bet vienīgais, ko viņi vēlas no sabiedrības – ir viņu panākumu un veiksmju atzīšana.

Starp metāla cilvēku trūkumiem jāatzīmē viņu periodiskā impulsivitāte. Apzināti vai neapzināti viņiem visiem piemīt tieksme pēc greznības, naudas un varas. Nereti viņi var būt spītīgi un uzvesties nepamatoti. Kā vadītāji metāla cilvēki ir samērā prasīgi un vēlas, lai viņu padotie maksimāli atbilstu viņu augstajiem standartiem un gaidām.

Metāls – tie ir rietumi. Gadalaiks – rudens. Metāla krāsa – balta. Metāls saistās ar elpošanas sistēmu un plaušām.

no dieviete.lv

Mežotnes pils, romantiska atpūta,
Katram dzīvesveidam – savs diētas tips. Kā ēst sievietei menopauzes vecum

Universālas diētas, kuru pamatā ir viena produka ēšana vai strikta sevis ierobežošana, patiešām nestrādā ! Uztura speciāliste un grāmatas “Diet Secrets Uncovered” Fiona Kirka apgalvo, ka atkarībā no dienas režīma, vecuma, hormonālā un emocionālā stāvokļa un ķermeņa īpatnībām katram ir savs piemērotākais ēšanas plāns.

Diēta, kura der 20 gadu vecai sievietei, nesniegs iecerētos rezultātus četrdesmitgadniecei un nestrādās nemaz, ja sieviete jau sasniegusi menopauzi.

Eksperte atklāj, kā ēšanas paradumi būtu jāpielāgo dažāda vecumam un dzīvesveida cilvēkiem.

Piemēram, sievietēm menopauzes vecumā  ēdienkartē jāiekļauj vairāk taukvielu un jāsamazina graudaugu proporcija. Savukārt biroja darbiniekiem nepieciešams ēst ar olbaltumu bagātu pārtiku, lai mazinātu vēlmi našķoties. Bet cilvēkiem, kuri strādā maiņu darbu, nepieciešams ēst pārtiku, kas satur triptofānu. Tas veicina serotonīna – ķīmiskas vielas, kas uzlabo miega kvalitāti, izdalīšanos asinīs, raksta dailymail.co.uk.

Pētījumi atklāj, ka tikai katrs trešais no 10 tievētājiem  gūst panākumus, atbrīvojoties no liekā svara, izmantojot tradicionālās diētas. Lielākā daļa no tievētājiem ne tikai nezaudē svaru, bet pat atgūst zaudētos kilogramus ar uzviju.

Diēta, kas derēs sievietei pēc grūtniecības, nederēs pusaudzei.  Sportiska cilvēka ēdienkarte nebūs efektīva biznesmenim,  kas ieņem vadošu amatu un regulāri dodas komandējumos. Turpretim, ievērojot tieši savai vecuma grupai piemērotus ēšanas principus, pozitīvus rezultātus varēs pamanīt jau pēc pāris nedēļām.

Diētas principi sievietēm menopauzes vecumā

Īsi pirms un pēc menopauzes sasniegšanas sievietes svars mainās, diemžēl visbiežāk uz augšu. Palikt slaidai kļūst arvien grūtāk, sportiskās aktivitātes palīdz mazāk nekā visus iepriekšējos dzīves gadus.  Reaģējot uz hormonālajām izmaiņām, ķermenis uzkrāj vairāk tauku. Šis ir psiholoģisku un emocionālu šūpoļu periods. Ķermenī notiek hormonālas izmaiņas, tāpēc ir jāmaina arī sava attieksme pret ēšanas paradumiem.

Ēdiet vairāk taukvielu

Hormonālas izmaiņas notiek jau dažus gadus pirms menopauzes. Lai mazinātu hormonu izmaiņu ietekmi, ikdienas diētā iekļaujiet treknas zivis. Uzkodām izvēlieties riekstus un sēklas, pievienojiet riekstu un sēklu eļļas arī salātiem. Neaizmirstiet par Omega 3 taukskābēm.

Samaziniet graudaugu patēriņu

Graudaugos ir ļoti daudz šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu, taču vienlaikus tas ir galvenais ogļhidrātu avots. Ja jūsu ikdiena nav pārpilna ar fiziskām aktivitātēm, izvairieties no produktiem, kuri satur daudz ogļhidrātu. Ogļhidrātus vislabāk ēst brokastīs un/vai pusdienās, taču vakariņās ieteicams no tiem atteikties. Ja vakarā gribas apēst kādu maizes šķēli, tad izvēlieties tādu, kas satur diedzētus graudus. Tādā būs ne tikai daudz vitamīnu, minerālvielu un dabīgo šķiedrvielu, bet arī olbaltumvielas, kas palīdzēs noregulēt insulīna līmeni asinīs.

Pabarojiet savu vairogdziedzeri

Pirms un pēc menopauzes, kā arī menopauzes laikā nepieciešams pievērst īpašu uzmanību vairogdziedzerim. Vairogdziedzeris izdala hormonus, kas ir atbildīgi par  veselīgu vielmaiņu un svaru. Jods ir vairogdziedzera labākais draugs. Ja iekļausi savā ēdienkartē jūras kāpostus, būsi izdarījusi labu izvēli! Staro citu, arī suši ir ietīti ar jodu bagātās jūraszālēs. Pievieno ēdamkaroti spirulīnas pulvera smūtijam vai sulai. Arī tas būs joda avots.

no http://www.kasjauns.lv