Dvēseles ceļojums

Radam mīlestību , nostiprinam veselību , veidojam ienākumus

Kāda ir tava stihija ?

4737

Pārbaudiet sevi!

Tiek uzskatīts, ka mūsu dzimšanas gadu nosaka Augstākie spēki. Un dvēsele to neizvēlas nejauši. Pēdējais mūsu dzimšanas gada cipar ir īpaši nozīmīgs. To aizsargā vien no piecām pamatstihijām. Un jūsu stihija nosaka nozīmīgus momentus jūsu liktenī.

Protams, var jau arī neuztvert to nopietni. Bet ir interesanti pārbaudīt, vai ne tā?

Saskaņā ar senu ķīniešu kalendāru, uz kuru balstās austrumu horoskops, katrā laika brīdī uz Zemes valda viena no piecām pamata stihijām – Koks, Uguns, Zeme, Gaiss, Ūdens.

Astrologi ir pārliecināti, ka šīs stihijas spēcīgi ietekmē ne tikai dabu, bet arī cilvēka raksturu. Tās nosaka cilvēka garīgo organizāciju, ieradumus un kaislības.

Kādā gadā jūs esat dzimis? Paņemiet pēdējo gada ciparu un uzziniet par sevi kaut ko jaunu!

  1. Zeme (pēdējie dzimšanas gada cipari – 8 un 9)

Zemes elementa cilvēki ir uzticami un pacietīgi. Zemes spēki sniedz tiem atbildību par sev tuvajiem cilvēkiem. Viņiem ir daudz ambīciju, bet viņi turklāt ir arī ideālisti.

Piezemēti, problēmas risina pakāpeniski un ar skaidru galvu. Viņiem ir labi attīstīta intuīcija.  Zemes cilvēki ciena ētiku un disciplīnu, kā arī spēj izmantot personīgos resursus ar prātu, pateicoties savam pietiekoši konservatīvajam raksturam.

Zemes cilvēki ir labās attiecībās ar naudu. Viņi spēj skatīties uz lietām no viņu perspektīvas viedokļa. Mēdz būt ieturēti emocijās, bet turklāt izjūt nepieciešamību, lai viņus mīlētu.

“Zeminiekiem” nepietiek pilītes avantūrisma un dzīvīguma. Mēdz būt cietsirdīgi un spītīgi. Viņi grib visu kontrolēt un bieži vien rīkojas tikai paša izdevīguma un interešu vārdā. Visvairāk dzīvē baidās no nezināmā, turklāt līdz pat panikas lēkmju un depresiju rašanās gadījumiem.

Zeme ir centrs, kas atbild par gadalaiku maiņu. Zemes krāsa ir dzeltena,  un asociējas ar gremošanas sistēmu, liesas un kuņģa rajonu.

Turklāt “zeminiekiem” ieteicams turēties tālāk no purvainām vietām ar paaugstinātu mitrumu.

  1. Uguns (pēdējie dzimšanas gada cipari – 6 un 7)

Uguns cilvēki vienmēr alkst pēc piedzīvojumiem, un nekad neatteiksies izpētīt kaut ko jaunu. Tie ir ļoti aktīvas un enerģiskas personības ar lielisku vadītāju dotībām, viņi mīl konkurēt un uzvarēt.

Uguns cilvēki, kā likums, ir pievilcīgi un piesaistoši, viņi necieš vientulību, dodot priekšroku ap sevi pulcināt cilvēkus, kuri atrodas pastāvīgā kustībā. Turklāt viņi ir īpaši saistīti un visādiem spēkiem uztur jebkādas ģimeniskās saites. Ugunīgos cilvēki atšķiras ar augstu pašvērtējumu un pārliecinātību par sevi, viņi ir gudri un draudzīgi, izlēmīgi un efektīgi, kā arī viņiem netrūkst oratora talanta.

“Ugunīgo” cilvēku trūkumi ir viņu agresivitāte un pārmērīgā tiekšanās sasniegt mērķus ar jebkādiem līdzekļiem. Turklāt viņi ir pārlieku emocionāli un cieš no pacietības trūkuma. Egoistiski un pārlieku ambiciozi. Reti, kad rēķinās ar citiem cilvēkiem.

Uguns – tie ir dienvidi, tā pārstāv vasaru. Uguns krāsa ir sarkanā, tā ir saistīta ar asinsvadu sistēmu un sirdi. Pašiem uguns cilvēkiem ieteicams turēties tālāk no pārlieku liela siltuma un nepakļauties emociju uzplaiksnījumiem.

  1. Koks (pēdējie dzimšanas gada cipari – 4 un 5)

Cilvēki, kuri dzimuši koka aizbildniecībā, ir ļoti dāsni. Viņi cieši pieturas pie saviem principiem ētiskās uzvedības ziņā, mīl pētīt pasauli un analizēt informāciju, un vēl viņi atšķiras ar retu pārliecināšanas spēju.

Koka cilvēki ir ļoti mākslinieciski un radoši, kas nereti izpaušas visā, kam vien viņi var pielikt roku. Viņi ir strādīgi un vienmēr meklē sev kādu nodarbi, tiecas pastāvīgi būt nodarbināti un uzskata, ka darbs ir vislabākais savu spēku pielietojums. Pārliecinātība par sevi ir viena no viņu vislabākajām īpašībām.

“Koka cilvēki” vienmēr ir pateicīgi par visu, kas viņiem ir, un necenšas dzīties pēc pārmērībām vai lēkt augstāk par savu galvu, kaut arī viņu interešu sfēra ir diezgan plaša un daudzveidīga. Viņi ir uzticami draugi un nekad neuzvedas egoistiski, ir ideāli komandas strādnieki, un ļoti līdzcietīgi pret citiem cilvēkiem.

Pie koka cilvēku trūkumiem var minēt viņu izšķērdību. Viņi grēko ar to, ka var uzņemties vairāk uzdevumu, nekā paveikt, un tāpēc nereti iegrimst darbā, kas nenāk par labu nevienam. Citiem vārdiem sakot, koka cilvēkiem ir vērts iemācīties sevi ierobežot un pareizi aprēķināt spēku. Noteiktās situācijās viņi var kļūt pārlieku atkarīgi no citiem, un pat pazaudēties pūlī, lielākoties tas ir iespējams tika pasivitātes un noteiktas vilcināšanās dēļ.

Koks – tie ir austrumi, bet tā gadalaiks ir pavasaris, un atbilstoši krāsa – zaļa. Koks ir savstarpēji saistīts ar žultspūsli un aknām. Šī elementa pārstāvjiem vajadzētu izvairīties no vietām, kurās mēdz būt spēcīgas vētras.

  1. Ūdens (pēdējie dzimšanas gada cipari – 2 un 3)

Ūdens cilvēki tiek uzskatīti par apburošiem un atsaucīgiem cilvēkiem, kā arī viņi spēj just līdzi. Viņi ir ļoti elastīgi un lieliski prot plūst pa straumi. Turklāt viņi ir gudri un radoši. Ūdens cilvēkiem ir lieliska iztēle, un viņi nebaidās to izmantot.

Viņu vidū ir diezgan daudz filozofu un domātāju, viņi ir diezgan neatkarīgi un visbiežāk apgūst vairākas profesijas. Ūdens pārstāvjiem piemīt ideālas saziņas spējas, un viņi var būt ļoti pārliecinoši. Tāpat jāatzīmē viņu izdevušās spējas diplomātijas sfērā. Viņi ir ļoti intuitīvi un spēj uztvert to, kas citiem cilvēkiem paslīd garām. Viņi ir labi organizatori un ne mazāk labi izpildītāji, viņi spēj pamanīt īpašus talantus starp apkārtējiem cilvēkiem un palīdzēt viņiem turpināt attīstīt savu talantu.

Ūdens cilvēki var būt noslēgti un nepatiesi, un nekad nedalīties ar citiem savos noslēpumos. Turklāt viņiem novērota tieksme manipulēt. Viņi vienmēr un visur cenšas atrast vienkāršu un vieglu izeju, jo viņi atšķiras ar noteiktu pasivitāti un nereti pakļaujas kā savām, tā arī svešu cilvēku iegribām. Viņiem vajadzētu iemācīties stingri stāvēt uz savām kājām un iet pašiem savu ceļu. Un vēl ūdens cilvēkiem vajadzētu izvairīties no pārlieku ūdeņainām vietām, lai cik paradoksāli tas arī neliktos.

Ūdens – tie ir ziemeļi. Gadalaiks – ziema, bet krāsa – melna. Ūdens saistīts ar kaulu  sistēmām.

  1. Metāls (pēdējie dzimšanas gada cipari – 0 un 1)

“Metāliskie” cilvēki ir ļoti dzīvīgi, neatkarīgi un patstāvīgi, ko nosaka viņu spēcīgais, stiprais raksturs. Viņi sevi mīl, tomēr spēj parūpēties un cienīt citus. Viņi, kā likums, ir diezgan atturīgi, bet ārēja spiediena gadījumā aktīvi un nesatricināmi pastāv par sevi un savu viedokli.

Šī elementa pārstāvji tiecas pēc kārtīguma un priekšroku dod līdzsvaram un tīrībai visās to nozīmēs. Viņi atšķiras ar uzticamību un izlēmību, kaut arī dažreiz viņi turas samērā nomaļus, un necenšas būt par pūļa daļu. Kad metāla cilvēki zin, ko viņi meklē un grib, tad viņu izlēmību var apskaust, jo šķēršļi un neveiksmes nekad nevar šiem cilvēkiem likt novērsties no ceļa, bet visas problēmas viņi māk viegli un ātri atrisināt. Viņi nebaidās no vientulības, bet vienīgais, ko viņi vēlas no sabiedrības – ir viņu panākumu un veiksmju atzīšana.

Starp metāla cilvēku trūkumiem jāatzīmē viņu periodiskā impulsivitāte. Apzināti vai neapzināti viņiem visiem piemīt tieksme pēc greznības, naudas un varas. Nereti viņi var būt spītīgi un uzvesties nepamatoti. Kā vadītāji metāla cilvēki ir samērā prasīgi un vēlas, lai viņu padotie maksimāli atbilstu viņu augstajiem standartiem un gaidām.

Metāls – tie ir rietumi. Gadalaiks – rudens. Metāla krāsa – balta. Metāls saistās ar elpošanas sistēmu un plaušām.

no dieviete.lv

Dalies ar informāciju !

Share to Yandex